niedziela, 21 kwietnia 2019

Gość oraz wyniki wyzwania #18

Witajcie  w trzecią niedzielę miesiąca:)

Zapraszamy na spotkanie z Gościem, którym jest  - Ania, oddajemy jej głos:

Witam serdecznie!
Z ogromną radością goszczę na blogu APScraft. Tworzę od kilku lat pod nazwą Ania and quilling, choć aktualnie bardziej pociągają mnie inne techniki. Najczęściej tworzę kartki, choć i mediowanie oraz allertowanie nie jest mi obce. Moje miejsca w sieci to:
https://aniaquilling.blogspot.com/
https://www.facebook.com/quillingani/
Zapraszam do siebie.
Ale dziś chciałabym się podzielić moją miłością... w listkowych wykrojnikach APScraft zakochałam się od pierwszego użycia, dlatego prezentuję kartki, na których wykorzystałam liść2, winorośl, czereśnię.

 Na ten występ specjalnie przygotowałam kartkę w odcieniach fioletu z użyciem wykrojnika Liść. Ostatnio zagustowałam w formacie DL i na takiej właśnie bazie warstwowo ułożyłam postarzone i przedarte papiery. Dodałam trochę poszarpanej koronki oraz kompozycję kwiatowo-listkową. Wszystko rozbieliłam za pomocą białego gessa. Na koniec kartkę pochlapałam białym splashem i fioletową mgiełką. Wszystko zwieńczył optymistyczny napis. Mam nadzieję, że kartką spodoba się czytelnikom bloga APScraft.


Użyłam:


Pozdrawiam
Ania

W tym miejscu zapraszamy na wyniki wyzwania #18 - Sama słodycz   :)
Pięknie dziękujemy za zgłoszone prace i za długą dyskusję. Po burzliwej naradzie werdykt prezentuje się następująco - oto zwycięska praca


wykonana została przez  Yume Art :)
Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w terminie 7 dni pod adresem sklep@apscraft.pl

Życzymy miłej niedzieli
zespół APScraft

7 komentarzy: