środa, 19 lutego 2020

Wyzwanie #27


Witajcie :)

Zapraszamy Was na kolejne w tym roku wyzwanie:

Proponujemy zabawę z pracą w temacie pogoni, poszukiwania czy życzeń realizacji marzeń. 

Jako inspiracje przedstawiamy mediową skarbonkę Piotra.
Praca powstała na bazie butelki po winie, w której wyciąłem otwór na pieniądze.  Całość po pokryciu białym gessem przemalowałem farbami akrylowymi chmury również powstały przy użyciu białego gessa natomiast samolot namalowałem czarnym gessem 

Ramkę wokół motywu przewodniego tworzą koła zębate oraz inne metalowe elementy dekoracyjne jak ćwieki, elementy zegarków czy metalowe serwetki.
Wszystkie te elementy zostały postarzone pastą efektem rdzy a następnie przyozdobione pastami woskowymi.
W dolnej części skarbonki znalazła swoje miejsce ramka z opisówką na co zbieramy fundusze. W tym przypadku mamy napis wyprawa z kolekcji papierów Craft'o'clock Adventure awaits.
Elementem dekoracyjnym stały się też płatki miki naturalnej złotej, a także chorągiewki z motywami podróżnymi z taśmy washi 

Delikatnym akcentem kolorystycznym jest kaboszon z podklejonym papierem z kolekcji VINTAGE DAMASKS dający efekt trójwymiarowości. Dopełnieniem są mikrokulki drobne.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, a regulamin znajdziecie TUTAJ. 

Życzymy miłej zabawy
Zespół APScraft.

You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

4 komentarze:

 1. Ja bym miała problem, żeby cokolwiek wymyślić do takiego tematu, a tutaj prosze jaka super interpretacja. A butelka jest niesamowita, tyle detali...

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna skarbonka. Super pomysł bo nie kusi żeby wyciagnać złotówki. Raz że nie wyjda bez tłuczenia a dwa szkoda takie dzieło tłuc:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skarbonka jest fenomenalna 😍 Ale nie zgodzę się z przedmówczynią, że pieniążki nie wyjdą bez stłuczenia ;) Z pęsetą dawałam radę różnym skarbonkom ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, skarbonka robi wrażenie :) niech się szybko zapełni :)

  OdpowiedzUsuń