piątek, 15 lipca 2016

Sezon ślubny - trwa :)


Sezon ślubny trwa więc do kompletu jeszcze jedno pudełeczko pokażemy :)
Tym razem w eleganckich beżach z delikatnymi "dzikimi różami" - oczywiście powstały z uniwersalnego wykrojnika "Szczęściarza". Nawiasem mówiąc bardzo go lubię :)
Wieczko delikatne z naszą tekturką, plus kompozycja kwiatowa - środeczki kwiatów zdobią kryształowe kwiaty, które niestety na zdjęciu są prawie niewidoczne :( natomiast kwiaty wykonałam z dostępnego u nas papieru akwarelowego.


Spod serwetki wychodzą dwa lniane sznureczki, na których końcach znajdują się: tekturowe serduszka oraz zawieszka w kolorze starego mosiądzu - LOVE.


Środeczek tym razem zdobi mniejsze pudełeczko na jakiś drobiażdżek nie koniecznie całkiem tani :)
Oczywiście ozdobiony kompozycją kwiatową wzbogaconą naszymi srebrnymi obrączkami.
Czyż nie wyglądają elegancko ?


Nie umiałam się zdecydować, które ujęcie będzie lepsze więc prezentuję ich aż trzy. Wspomnę tylko, że nasze wykrojniki świetnie radzą sobie również z pianką foamirową. Co widać w kompozycjach kwiatowych, gdyż uzupełnione są listeczkami czereśni i fasoli oraz z najmniejszej lilii  - przy pąkach róży, wycięte właśnie w tej piance.Ścianki zdobią serwetkowe kieszonki z odpowiednimi obrazkami uzupełnionymi banerami z idealnie pasującymi stemplami ze Świata Stempli.  Jedną ze ścianek zdobią nasze tekturowe gałązki z gniazdami ptaków. 


A czy ja już Wam wspomniałam, że całość jest wykonana na naszym papierze bazowym
Powiem, krótko - gramatura świetna 300g przez co konstrukcja boksa sztywna i wytrzymała a jednocześnie śnieżno biała. Idealnie sprawdza się również jako baza pod cieńsze papiery scrapowe.
 Szczerze ja polecam :)


Oj rozpisałam się dzisiaj - mam nadzieję, że dotrwaliście do końca i dacie znać jak Wam się praca podoba. 
Teraz jeszcze tylko wspomnę czego użyłam :)

Papiery:

 Wykrojniki:

Tekturki:

Ozdobniki:

Uff to już koniec :)
Zapraszam do wyrażenia swojej opinii i ślę mnóstwo ciepłej energii 

1 komentarz: