Regulamin wyzwań

Regulamin wyzwań

1. Stwórz pracę, która spełnia wytyczne wyzwania.
2. Praca musi być nowa i TWOJA, nie publikowana przed dniem ogłoszenia wyzwania.
3. Praca może mieć dowolną scrapową formę. Wyjątkiem od tego punktu jest wyzwanie, w którym temat wskazuje na formę pracy.
4. Na wyzwanie możesz zgłosić maksymalnie trzy prace, każda w osobnej notce.
5. W notce z pracą umieść nasz wyzwaniowy banerek i podlinkuj go do aktualnego wyzwania, w którym bierzesz udział.
6. Pracę zgłaszasz poprzez "żabkę" umieszczoną na końcu wyzwaniowego postu. PAMIĘTAJ, aby podać link bezpośrednio do zgłaszanej pracy ! Możesz również zgłosić prace umieszczone na Facebooku czy Pinterest, pamiętaj, aby zmienić ustawienia zdjęcia na PUBLICZNE.
7. Będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tworzeniu pracy wykorzystasz produkty marki APScraft (napiszcie o tym, podlinkuj do sklepu), jednak nie jest to konieczne. 
8. Poprzez zgłoszenie pracy wyrażasz zgodę na jej publikację i prezentację jej zdjęć na naszym blogu, w mediach społecznościowych APScraft oraz innych materiałach reklamowych bez autoryzacji. Zgłoszenie pracy jest oznaką akceptacji Regulaminu wyzwań APScraft'u.
9. Biorąc udział w wyzwaniu zobowiązujesz się do zgłoszenia prac tylko i wyłącznie swojego autorstwa. W przypadku wykonania pracy na podstawie kursu lub innych treści prezentujących jej wykonanie jesteś zobowiązana/y do padania źródła. W przypadku braku tej informacji i prezentacji pracy jako autorskiej, praca zostanie odrzucona.
10. W każdą drugą sobotę miesiąca przedstawimy temat nowego wyzwania wraz z inspiracjami naszego DT.
11.Prace na wyzwanie będziesz mógł/mogła zgłaszać przez kolejnych 28 dni. 
12. W trzecią niedzielę następnego miesiąca ogłosimy wyniki wyzwania.
13. Każda zgłoszona praca, spełniająca warunki określone w wyzwaniu oraz w regulaminie bierze udział w wyzwaniu APScraft'u.
14. Spośród wszystkich prac spełniających wymogi, w drodze głosowania, zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę.
15. Nagrodą jest bon o wartości 30 zł, do wykorzystania w sklepie APScraft ważny przez jeden miesiąc - bon nie obejmuje kosztów wysyłki. Zwycięzca ma 7 dni kalendarzowych, od daty ogłoszenia wyników, na zgłoszenie się po jej odbiór poprzez kontakt mailowy - sklep@apscraft.pl
16. Zespół APScraft nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane przez uczestników wyzwań.
17. Regulamin wchodzi w życie z dniem 14 października 2017 r. i obowiązuje do odwołania.

2 komentarze:

  1. Witam, czy praca biorąca udział w Waszym wyzwaniu może brać również udział w innych? Dziękuję za odpowiedź.

    OdpowiedzUsuń