środa, 7 września 2016

Kartka z sercem w stylu rustykalnym

Przychodzę dzisiaj z kartką w stylu, który nie jest zbyt popularny - a szkoda! Czy ta kartka może się podobać? Sami oceńcie. Ja lubię ten styl, choć ze względów komercyjnych rzadko takie projekty tworzę.


Do wykonania tej kartki użyłam między innymi dostępnego w APScraftowym sklepiku kartonu o nazwie "pustynia".  Sięgnęłam po ten papier, ponieważ ładnie uzupełnił kolorystycznie galeriowe papiery. Polecam go jednak z innego względu - jest to karton o bardzo wysokiej gramaturze i fakturowanej powierzchni. Gramatura 300g gwarantuje doskonałą sztywność i z tego względu warto użyć tego kartonu na wszelkiego rodzaju samodzielnie wykonywane bazy. W odróżnieniu od papieru kraftowego, wygląda o wiele bardziej elegancko. Pięknie wyglądają wycięte z tego kartonu mocno ażurowe scrapki. Kolorystycznie dobrze komponuje się rownież z papierami w pastelowych kolorach. Pokażę Wam wkrótce projekt z użyciem tego papieru w zupełnie innym stylu. Zaglądajcie na bloga regularnie, inspiracji z tym papierem będzie więcej.


Papier dostępny jest w arkuszach o wymiarach 30 cm x 30 cm. Cena jednego arkusza - 2,30 zł. Do wykonania kartki użyłam również:Dziękuję za zainteresowanie blogiem i zapraszam na kolejne inspiracje.


6 komentarzy:

 1. Śliczna kartka z charakterem. Ten papier pustynny bardzo fajnie się wkomponował kolorystycznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. naprawdę, praca jest imponujaca. Piekne kolory i bogata kompozycja. To-wg mnie-karta na wybitną okazje, dla wyjątkowej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa kartka w " moich" kolorkach. Pięknie skomponowana 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję wszystkim za zainteresownaie blogiem i jego treścią oraz za miłe komentarze. Zachęcam do regularnego komentowania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudna karteczka, świetne kolory. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń