poniedziałek, 12 grudnia 2016

z muzyką w tle

Witam serdecznie
Pogoda paskudna a ja proponuję kartkę z muzyka w tle, choć na ciemnych papierach :)

Karteczka powstała oczywiście na bazie papieru bazowego, który z swej nazwy idealnie się do tego nadaje i ma świetną gramaturę 300g. Idealny jest również do wycinania scrapków - u mnie wykorzystany do banera M, który oczywiście uwielbiam :)
Całość na ciemne tło toteż rozświetlą je żółciutki kwiaty szczęściarza wypełnione perłowymi pręcikami. Kwiaty oczywiście powstały z papieru akwarelowego dostępnego w dwóch wariantach - jako pojedyncze arkusze dopasowane wielkością do maszynek tnąco-tłoczących oraz jako blok papieru. Oba warianty maja gramaturę 210g.

Aby kwiatom nie było tak samotnie dodałam jeszcze żółciutkich pręcików oszronionych, które jako dodatek sprawdzają się rewelacyjnie. Oczywiście jak kwiaty to musza być listeczki i te małe i te ciut większe wycięte z uniwersalnego wykrojnika czereśnie również z papieru bazowego. Listki te pasują dosłownie wszędzie a i ich cena jest bardziej niż przystępna :)
Aby dopełnić całości zrobiłam małe przedarcia i uzupełniłam je białą taśmą z różami. Oczywiście nie mogło zabraknąć tagusia, który przewiązałam białymi lnianymi nićmi. Nici i sznureczki już niebawem powrócą na nasze półeczki i to będą te cieniutki sznurki :)
Całość oczywiście przestrzenna, z elementami muzycznymi, aby połączyć wszystko w całość wykorzystałam niezawodny klej magicznych czyli magic.

I jak myślicie młodej nastolatce się spodoba ??


Produkty, które użyłam w pracy to:
Pozdrawiam serdecznie 


A przypominam - jeszcze do północy można zgłaszać się do udziału w Candy 


a do 26 grudnia swoją kandydaturę do naszego zespołu projektowego 


7 komentarzy:

 1. Żółte akcenty bardzo mocno rozświetlaja kartkę, a wręcz można powiedzieć, że sprawiaja ją bardzo słoneczną, pomimo pozostałych szaro-czarnych kolorów.
  Piękna i bogata kompozycja

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo użycia dużej ilości czerni wyszła śliczna,optymistyczna kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajnie zgrały siękolory. Kartka jest wesoła i pogodna...lubię ciemne tła, która pozawalają dodatkom zagrać "pierwsze skrzypce". Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne połączenie kolorów, kartka baaardzo optymistyczna

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne kolory. Pierwsze skrzypce żółtego (choć tutaj gitara jest na pierwszym miejscu):)

  OdpowiedzUsuń