niedziela, 17 marca 2019

Gość oraz wyniki wyzwania #17

Witajcie  w trzecią niedzielę miesiąca:)

Zapraszamy na spotkanie z Gościem, którego zdążyliście już dobrze poznać na naszym blogu,
a jest nią nasza była członkini DT - Sylwia, której oddajemy głos:

Dzień dobry wszystkim

Ja to w sumie czuje się tu na blogu APScraft jak u siebie.  Przeciąż jeszcze tak niedawno inspirowałam was pracami z użyciem materiałów ze sklepu APScraft.

Kilka słów o mnie i o mojej twórczości.
 Scrapuję już ojjj prawie 6 lat. To już chyba długo :)  Tworzenie kartek oraz innych papierowych projektów jest moją odskocznią do codzienności. Taki mój mały kawałek świata.  Moje prace możecie zobaczyć tu - http://cosodsiebie.blogspot.com/

A na dzisiejszy występ przygotowała wielkanocną kartkę z kwiatami z wykrojnika lilia zrobionymi z foamiranu w połączeniu z listkami z wykrojnika fasola. Papier Craft O'Clock dostępny w sklepie APScraft.   Oraz romantyczną kartkę z okazji 50 rocznicy ślubu.  Do niej  użyłam wykrojniki liść czereśni, listek fasoli, baneru M oraz przepiękne obrączkiMam nadzieję ,że spodobały wam się moje prace :)

Pozdrawiam
Sylwia S


W tym miejscu zapraszamy na wyniki wyzwania #17 - Wiosna, ach to ty - energetycznie   :)
Pięknie dziękujemy za zgłoszone prace i za długą dyskusję. Po burzliwej naradzie werdykt prezentuje się następująco - oto zwycięska pracawykonana została przez  Panią Elę :)
Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w terminie 7 dni pod adresem sklep@apscraft.plJednakże na tym nie koniec, bo w tym miejscu chcielibyśmy wyróżnić jeszcze dwie prace:
Wielkanocna ukwiecona praca Wioli_c

Wyróżnionym dziewczętom również serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w terminie 7 dni pod adresem sklep@apscraft.pl

Życzymy miłej niedzieli
zespół APScraft

8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję,ogromnie się cieszę..

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka miła niespodzianka! Ogromnie się cieszę i dziękuję za wyróżnienie. :)
  Gratuluję Eli wygranej i Retro wariacje wyróżnienia, a także wszystkim biorącym udział w tym wyzwaniu- przepięknych i pomysłowych prac. Nie dziwię się, że "obrady" były burzliwe.
  Tym bardziej jest mi miło i dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie prace są piękne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne prace, gratulacje dla dziewczyn.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh, cóż za przemiła niespodzianka. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie i gratuluję wygranej i drugiej wyróżnionej pracy, które są cudne. Pozdrawiam cała ekipę APS Craft.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne kartki, wielkanocna taka delikatna a na rocznicę bardzo gustowna!

  OdpowiedzUsuń