niedziela, 24 listopada 2019

Garść gościnnej inspiracji #14

Witam serdecznie.
 Jest mi niezmiernie miło, że na blogu APScraft mogę się podzielić w Wami moją pasją,
 jaką jest cardmaking, scrapbooking i mixed-media. Moje wcześniejsze prace możecie obejrzeć na instagramie @magdakamcreates oraz na moim blogu Magda Kam Scrap

Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia swoje papierowe poczynania skierowałam głównie na tę okazję i dlatego chciałabym dzisiaj pokazać, jakie kartki wyślę w tym roku do rodziny i znajomych. Nie są to kartki na zamówienie ani inspiracje, tylko moje osobiste, które powstały w ciągu kilku ostatnich tygodni.

Plan był taki, żeby zużyć materiały, które już posiadam, dlatego łączyłam różne kolekcje, wykorzystywałam skrawki i pozostałe z poprzednich projektów scrapki. Dodatkowo starałam się, żeby kartki można było wysłać w kopercie, więc postawiłam na prostotę. Bardzo polubiłam się ze złotym i srebrnym papierem lustrzanym, dodają one blasku kartkom, dlatego nie używałam już zbyt wielu dodatków. 
Często chodzę wieczorami na spacery i właśnie wieczorne niebo było inspiracją do kolejnych kartek. Starałam się odtworzyć te niesamowite kolory wykorzystując tusze Distress Oxide oraz technikę blendowania szczotkami.  
A jak u Was z przygotowaniami do świąt? Być może moje skromne karteczki będą dla kogoś inspiracją. Dziękuję za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam.

Magda Kam

6 komentarzy:

 1. Jakie śliczne karteczki, szczególnie te na zdjęciu 3, 4 i ostatnim, z nich nie potrafiłabym wybrać tych naj :) Choć jednak bym potrafiła, ta na ostatnim zdjęciu z fairy jest przeurocza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne prace i jaka różnorodność :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zakochana w tych kartkach z tuszowymi tłami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekne kartki. Pierwsze trzy zdjecia z karteczkami mi najbardziej przypadly do gustu:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Proste, ładne mogą być inspiracją na kartkę wykonaną z dzieckiem.

  OdpowiedzUsuń