niedziela, 17 lutego 2019

Gość oraz wyniki wyzwania #16

Witajcie  w trzecią niedzielę miesiąca:)

Zapraszamy na spotkanie z Gościem, którym w tym miesiącu jest Pani Barbara - oddajemy  jej głos:

Witam serdecznie wszystkich i dziękuję za zaproszenie! Mam ogromną przyjemność po raz drugi prezentować swoją twórczość na tak wspaniałym i pełnym inspiracji blogu,  jakim jest APScraft:)  Nazywam się Barbara Niezgoda, prowadzę bloga http://mojswiatkolorow.blogspot.com/,gdzie prezentuję swoje prace. Tworzenie kartek, albumów, exploding boxów, ozdabianie pudełek,zawieszek metodą decu sprawia mi dużą przyjemność i pozwala wyrazić siebie w tej właśnie formie. Bardzo lubię ozdabiać swoje otoczenie i dużą satysfakcję daje mi to, gdy moje prace podobają się innym. Świat papierów, wykrojników i wszelkich innych, potrzebnych przydasi jest taki bardzo wciągający i ekscytujący! A oto kilka moich prac, którymi chcę się dzisiaj z Wami podzielić...Na zakończenie prezentuję kartki, które wykonałam specjalnie na dzisiejszą prezentację,i do których wykonania użyłam wykrojników dostępnych w sklepie APScraft: są to  wykrojniki: Nasturcja duża, Kwiatek Szczęściarz, Wykrojnik Liść, Wykrojnik - Baner L , Wykrojnik - Baner M oraz Płytki do wycinania 22 x 15 x 2mm - para.


Pozdrawiam serdecznie, Barbara.

W tym miejscu zapraszamy na wyniki wyzwania #16 - Z kolorem czerwonym :)
Pięknie dziękujemy za zgłoszone prace. Mieliśmy nie mały zgrzyt przy głosowaniu, ale doszliśmy do kompromisu i prezentujemy pracę, która skradła nasze serca:
a wykonana została przez  Joannę z bloga Łapkodzieło  :)
Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w terminie 7 dni pod adresem sklep@apscraft.pl

Natomiast chcielibyśmy w tym miesiącu wyróżnić jeszcze jedną pracę, którą tym razem stworzyła płeć przeciwna o niezwykłej cierpliwości do zwijania cienkich paseczków
Obraz może zawierać: roślina

twórcą tej pracy jest Wojtek   :)
Wojtkowi serdecznie gratulujemy i prosimy również o kontakt w terminie 7 dni pod adresem sklep@apscraft.pl

Życzymy miłej niedzieli
zespół APScraft

11 komentarzy:

 1. Znam i podziwiam prace Basi:)) Gratuluję zwycięzcom! Serducho jest niesmowite!! Paseczkowe kwiaty-prawdziwy majstersztyk!!Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raz jeszcze bardzo dziękuję całej ekipie APScraft za zaproszenie i możliwość zaprezentowania swoich prac❤ gratuluję zwycięzcom ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za wyróżnienie! Jest mi bardzo miło. Gratuluję Pani Joannie - piękne serduszko. Pozdrawiam również Panią Basie i podziwiam piękne prace.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne prace Basiu.:) Gratulacje dla osób wyróżnionych.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem przekonana że już pisałam ale cos nie widzę, może znowu kliknęłam wyloguj zamiast publikuj;)
  Bardzo dziękuję za docenienie mojego serducha:)
  Gratuluję drugiej wyróżnionej pracy, to wymagało tyle cierpliwości i dokładności, wow!
  Pani Basiu, piękne słodkie i pozytywnie nastrajające prace:)

  OdpowiedzUsuń