niedziela, 26 listopada 2017

Pada śnieg, pada śnieg... z shakerem

Hejka :)
Co prawda temperatury są jakie są, ale chyba mogłoby już troszeczkę posypać białym puchem?
Z tęsknoty za bielą i cudnymi śnieżynkami powstała mowa Maska - Śnieg
Oczywiście nie mogłam przejść obok niej obojętnie i wykorzystałam ją do zimowo-świątecznej kartki. Chyba się w niej zakochałam :)
Wracając do pracy, moje śnieżynki powstały z białego Gesso, no przecież inaczej nie mogło być i wspomnianej już maski - śnieg. Zrobiłam dość grubego shaker'a z naszego wykrojnika Bombka 3D. Oj warstw jest tutaj sporo, w sumie chyba 30, a jeszcze są ozdobne "przekładki" w środku stworzone również przy pomocy naszej bombki.W środku przesypuje się ładnie biały brokat oraz Mikrokulki szklane, które świetnie się mienią wręcz są odblaskowe. 
Dołożyłam troszkę zapaszku plus zieloniutkie gałązki stworzone z wykrojników Czereśnia i Czereśnia 2. Zimowy kwiat z czerwonego foamiranu powstał przy użyciu wykrojnika Clematis Duży, maty do formowania kwiatów oraz białych pręcików oszronionych. Kwiat wzbogaciłam zieloniutkim liśćmi, które wyszły spod wykrojnika Liść 2. Moje piękne śnieżne tło wzbogaciłam złotymi malusieńkim gwiazdeczkami, które również pochodzą z wykrojnika Bombka 3D.
Napis natomiast wkomponowałam na połowie Baneru D, tutaj również wystają złote elementy z wykrojnika bombka 3D tym razem jest to śnieżynka :)  Całość pracy oprószyłam Pastą Strukturalną - Śnieg, a pomocny w składaniu całości okazał się klej Magic. 
Pracy oczywiście nie wykonałabym bez użycia maszynki wycinającej Big Shot, do której możecie u nas nabyć zamienne płytki oraz łożyska.
 Życzę ciepłej i miło spędzonej niedzieli

A tutaj jeszcze materiały które, użyłam przy tworzeniu tej kartki:7 komentarzy:

 1. Śliczna kartka. Bombka bardzo ją ubogaca i zwraca na siebie uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maska cudowna, chyba też się w niej zakochałam - po prostu nie można się jej oprzeć...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak się zapatrzyłam na te śnieżynki że nie zauważyłam tej bombki! :) Super kartka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna zimowa kartka. Cudna kompozycja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Awesome blog, i always enjoy & read the post you are sharing!
  Thank for your very good article...!
  บอลพรุ่งนี้

  OdpowiedzUsuń
 6. Użyta maska od razu przywodzi na myśl zimowo świąteczny klimat, który pięknie podkręca kwiat gwiazdy betlejemskiej i bombka. Piękna praca !

  OdpowiedzUsuń