wtorek, 14 sierpnia 2018

LO w świątecznych kolorach

Hejka :)

Urlopowy czas już powoli za mną :( 
 Szkoda troszkę, że trzeba wracać do pracy, ale cóż takie życie :)


Dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć moją wyzwaniową pracę, która jednocześnie zapraszam do  wspólnej zabawy z APScraft. gdzie tworzymy scrapy ze swoim zdjęciem tzn. przedstawiającym naszą osobę zwane Autorskim LO.
 Moja praca prezentuję się tak:


Wykonałam ją przy użyciu świątecznych papierów Craft o'Clock - My Christmas Wish.
Nawiasem mówiąc na półkach APScraft'u znajdziecie prawie wszystkie kolekcje tej firmy :)
 Papier sobie delikatnie zagruntowałam i nałożyłam białe gesso przez super delikatną maskę Ścieg drobny krzyżyki - uwielbiam ją.
Całość utrzymana w kolorach papieru bazowego, oczywiście z własnoręcznymi foamiranowymi kwiatami. I tak - czerwone kwiaty wykonałam przy użyciu wykrojnika Nasturcja dużasznurka białego (tutaj przebarwiny na czarny) oraz żółtych oszronionych pręcików. Czerwonym kwiatom towarzyszą białe zmiętoszone kwiaty wycięte wykrojnikiem Margaterka.
Jak są kwiaty to i listki, tak więc tutaj znajdziecie iglaste gałązki, którą wykonałam z wykrojnika Czereśnia2 (oczywiście poprzycinałam go troszeczkę :P ) oraz delikatnie wystaje Liść2.
Tagi oczywiście zostały przewiązane białymi nićmi lnianymi a całość delikatnie przybrudzona białym gessem. Do przyklejenia trudniejszych elementów, choć nie tylko do nich, użyłam żelu 3D Heavy body - świetnie się tutaj sprawdza.  Ot i to cały przepis na to LO :)

Jak zwykle nie umiałam się zdecydować, które zdjęcia wrzucić więc ostrzegam sporo ich tu jest :P

W tym miejscu zapraszam serdecznie do zabawy 
i równie serdecznie dziękuję za odwiedziny i każdy pozostawiony po sobie ślad :)
Miłego wtorku życzę 

Jeszcze tylko krótka lista użytych materiałów ze sklepowych półek APScraft'u:
 4 komentarze: