czwartek, 23 sierpnia 2018

Okrągły blejtram


Hejka :)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać blejtram, który powstał w czasie naszego urlopu na drugim krańcu Polski, na który oczywiście przytargałam część przydasi :)
Nigdy nie wiadomo jaka spotka nas pogoda :P
My mieliśmy cudną, ale to i tak nie powstrzymało mnie od delikatnej nocnej scrapowej zabawy.

Zatem przechodząc już do pracy - to poczyniłam delikatny, okrągły blejtram z moim "maleńkim" dziecięciem, na bazie korkowej podkładki pod ... garnki.
Jak widać w naszym hobby wszystko się przydaje :)

Tak, że zaczęłam od nałożenia dwóch warstw białego gessa, a następnie po wysuszeniu przeciągnęłam to gesso jeszcze przez maskę Ścieg krzyżyk drobny.
Kolor tła uzyskałam poprzez delikatne chlapanie rozcieńczonych wodą tuszy (tylko to miałam do dyspozycji).
Na tak przygotowanym tle układałam sobie kompozycję z delikatnych w barwie papierów Craft o'Clock - Lavender Hills. Oczywiście musiały pojawić się tagi, a jak tagi to i białe nici lniane, którymi je przewiązałam. Całość dopełniłam tekturkami i chrobotkiem, a do sklejenia wykorzystałam medium żelowe Heavy Body A oto wykorzystane materiały ze sklepu APScraft:
http://apscraft.pl/pl/media/380-zel-matt-120-ml.htmlhttp://apscraft.pl/pl/maski/408-maska-scieg-droby-krzyzyki.htmlhttp://apscraft.pl/pl/gessofarba/355-primer-podklad-gesso-seeart-biale-250-ml.html
http://apscraft.pl/pl/papiery/450-lavender-hills-zestaw-papierow-305x305cm.htmlhttp://apscraft.pl/pl/papiery/449-lavender-hills-zestaw-papierow-1525x1525cm.html


http://apscraft.pl/pl/narzedzia-i-akcesoria/406-nozyczki.htmlhttp://apscraft.pl/pl/sznurkinici/245-nici-lniane-biale-cienkie.html


Dziękuję za uwagę, za dotrwanie do końca i za każdy pozostawiony po sobie ślad :)
Pozdrawiam serdecznie

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajny pomysł. Świetna praca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie skomponowany :-) Uwielbiam takie wykorzystywanie różności na pozór do użytku codziennego :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na podkładce.. no no no! Super!! Piękna praca!

  OdpowiedzUsuń
 4. No nie wierzę! Ale wykorzystanie materiałów ogólnie dostępnych w domu! Pięknie wygląda, świetnie się prezentuje. Przepiękne zdjęcie dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 5. DelikatnE tło nie odciąga uwagi od zdjęcia BRAWO

  OdpowiedzUsuń